Індустріальний район. Школа № 7


запам'ятати

 

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

 

 

 

 


Розклад роботи гуртків

   Інформація

Комунального закладу освіти «Спеціалізована школа № 7

з поглибленим вивченням іноземних мов» Дніпровської міської ради 

про роботу гуртків у 2017-2018 н.р.   

 

п\п

Назва гуртка

День проведення

Час проведення

ПІБ вчителя, фах

 

1.                    

 

Оздоровчий волейбол

Вівторок

Четвер

15.30-17.45

Кравченко О.Ю., вчитель фізичної культури

 

2.                    

 

Оздоровча гімнастика

Понеділок Четвер

15.00-16.45

Проценко Н.А., вчитель фізичної культури

 

3.                    

 

Людина і довкілля

Середа

субота

07.45-08.20

11.00-13.00

Петрусенко О.І., вчитель географії

 

4.                    

 

Пізнай себе

Вівторок

П’ятниця

16.00-18.00

15.30-16.30

Войт Т.Л., психолог

 

5.                    

 

Еврика   5 клас

Четвер

15.00-16.30

Власенко Н.О., вчитель математики

 

6.                    

 

Еврика   6 клас

Вівторок

15.00-16.30

Власенко Н.О., вчитель математики

 

7.                    

 

Еврика   7 клас

П’ятниця

15.00-16.30

Власенко Н.О., вчитель математики

 

Інформація

про гуртки, які працюють на базі Комунального закладу освіти «Спеціалізована школа № 7

з поглибленим вивченням іноземних мов» Дніпровської міської ради  (на бюджетній основі)

 у 2017-2018 навчальному році

Предмет

Клас

Дні прове-дення

Початок занять

Кіль-кість годин

Керівник гуртка

 

Українська мова

5

ср

14.15

1

Полив’яна Т.І.

6

вт

15.15

1

Волошина В.С.

7

чт

16.15

1

Полив’яна Т.І.

8

пт

16.15

1

Левченко С.М.

9

ср

16.15

1

Волошина В.С.

10

ср,чт

16.15

2

Кузьменко Н.В.

11

чт

16.15

2

Левченко С.М.

Англійська мова

5

вт

14.15

1

Солоненко А.В.

6

ср

15.15

1

Говоруха І.В.

7

чт

15.15

1

Солоненко А.В.

8

вт

16.15

1

Лубенська В.С.

9

чт

16.15

1

Дворецька Ж.Д.

10

пн, пт

16.15

2

Лубенська В.О.

11

вт, чт

16.15

2

Колісник В.А.

Іспанська мова

5

пт

15.15

1

Кравченко К.В.

6

чт

16.15

1

Кравченко К.В.

7

ср

16.15

1

Кравченко К.В.

8

чт

16.15

1

Коваль Л.І.

9

чт

17.15

1

Коваль Л.І.

10

пн, вт

16.15

2

Кравченко К.В.

11

пн

16.15

2

Коваль Л.І.

Інформатика

5

вт

15.30

1

Хмеленко С.С.

6

чт

15.30

1

Хмеленко С.С.