Фінальна гра відкритого міжвузівського чемпіонату КВК м. Дніпра "КаВуН- 2017"
20 груд. 2017
![](/uploads/org3174/news_1514195472_.png)
який проходив у рамках у рамках проекту Б. Філатова " Дніпро-місто, де збуваються мрії". Ведучий з сцени Придніпровської академії будівництва та архітектури привітав лідерів учнівського та студентського самоврядування, які були запрошені на гру в якості глядачів, а ще отримали новорічні подарунки від Міського Голови.