Благодійна акція "Діти- дітям"
20 груд. 2017
![](/uploads/org3174/news_1514194664_.jpg)
Різдвяні свята - дивовижний час, коли трапляються несподіванки, а повітря пахне добром, посмішками, сімейним теплом. Всі в очікуванні дива: ялинка, подарунки, сімейні веселощі...
«Допомагати дітям – це гідна справа. Кожен подарунок ми дарували зі щирим серцем, тож сподіваємось, що наші подарунки принесуть дітлахам лише позитивні емоції та зігріють теплом їх юні серця», - кажуть школярі.