Профілактична бесіда з учнями
4 груд. 2017
![](/uploads/org3174/news_1512420238_.jpg)
Учні 7,8,10-х класів слухали "Правила поведінки учнів в навчальному закладі та у позаурочний час. Недопущення дітьми адміністративних та кримінальних правопорушень. Профілактика шкідливих звичок".Знання неповнолітніми певних законів, норм поведінки, своїх обов’язків перед суспільством, усвідомлення ними шкоди, відповідальності й вироблення у них правової свідомості – забов’язує добре поводитись, утримує від порушень правил поведінки.