Новини
Районний конкурс "Екотворчість"
З метою виховання у молоді любові до рідного краю, формування екологічної культури та ознайомлення з різними формами еколого – просвітницької та природоохоронної діяльності у учні 7-А класу(класний керівник Сологуб О.В.)взяли участь у районному етапі конкурсу «Екотворчість» за темою: «Земля-наш спільний дім».
Лекція працівника місцевої прокуратури
З метою просвітницької та правоосвітньої діяльності та виконання спільного плану проведення працівниками Дніпропетровської місцевої прокуратури №1 навчань серед школярів у навчальних закладах, які розташовані на
території юрисдикції Амур-Нижньодніпровського, Індустріального та
Самарського районів міста Дніпро, 08.02.2018 року була проведена лекція прокурора Івах Н.П. на тему «Прокуратура і суспільство» з учнями 10-х класів.
Інформаційно-профілактична бесіда
08.02.2018 року відбулася зустріч лікаря -гінеколога Гіди Н.В. з дівчатами 8 класів. Зустріч пройшла цікаво і з користю для молоді. Лікар багато розповіла про фізіологію жіночого організму, про те як правильно ставитися до власного здоров'я.
Районний етап конкурсу "Відкрий для себе Україну"
Учні 5-А класу (класний керівник Калініченко О.І.) взяли участь у районному етапі конкурсу "Відкрий для себе Україну".
ЗНО 2018. Актуальна інформація.
Увага, розпочато реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року!
Тиждень безпечного Інтернету .
Урок "Правила безпечноі роботи в Інтернеті. Приватна та публічна інформація."
Тиждень безпечного Інтернету
з 5 до 9 лютого 2018 року в школі проводиться тиждень безпечного Інтернету
Пам`ятай про Крути
Битва під Крутами - одна з визначних сторінок історії України. 29 січня 1918 року київські студенти та гімназисти встали на захист молодої держави та ціною власного життя призупинили натиск більшовиків.
Підгодовування птахів. Допомога птахам взимку
Ось і прийшла довгоочікувана зима. Наші «менші брати» в цей час чекають на нашу допомогу. Їм все важче і важче пережити скорочений світловий день і за цей час знайти та засвоїти їжу. Тому кожного дня ми слідкуємо, щоб годівнички не були порожніми та підсипаємо в них корм.