Новини
Звіт в.о.директора ліцею № 7 Гончарової Софії
Відповідно до Закону України “Про повну загальну середню освіту», наказу МОН України від 28.01.2005 № 55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», наказу МОН України від 23.03.2005 №178 «Про затвердження примірного Положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», зважаючи на воєнний стан в країні, з метою відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного та громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності в закладі освіти 06.06.2024 року о 16.00 відбудеться онлайн-звітування директора в.о.директора ліцею № 7 Гончарової Софії перед учасниками освітнього процесу та громадськістю про результати роботи у 2023/2024 н. р.
Великодній кошик для солдата
Напередодні Великодня учні, батьки, педагогічний колектив та працівники ліцею № 7 підготували великодні кошики для військових, які сьогодні виконують бойові завдання на різних напрямках фронту та бережуть наш спокій.
Дякуємо Волонтерському центру допомоги ЗСУ "Оріяна" та Надія Таршин , які ризикуючи життям, відвезли таку необхідну допомогу на схід.
Фінальні міські змагання з волейболу "Пліч-о-пліч"
01.05.2024 відбулись фінальні міські змагання з волейболу "Пліч-о-пліч" серед дівчат. Наша збірна, наші красуні, боролися і викладалися на повну! Ми безмежно пишаємося нашими розумничками, бо дійти до міського рівня - це просто супер! Нашим дівчатам все до снаги! Будучи на дистанційному навчанні, потрапляючі під постійні тривоги на тренуванні в сш 44 і посісти 4 місце у міських змаганнях! Це тільки початок і показник того, що наш ліцей 7 - найкращий! А попереду ще буде багато перемог!
☢️ Чорнобиль... Це слово звучить як сумне відлуння минулого, нагадуючи нам про той чорний день, коли світ зупинився від жаху.
Тиждень психології
У нашому ліцеї пройшов "Тиждень психології". Для учнів 5-10 класів було проведено години психолога, тренінги, профілактичні бесіди на різну тематику: "Навички подолання стресу", "Збереження ментального здоров'я", "Розвиток психічних процесів. Пам'ять, увага, сприйняття, уява". "Світ емоцій та почуттів"
Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково–дослідницьких робіт учнів – членів МАН України!
Цьогоріч, наші юні науковці демонстрували свої знання та захищали свої креативні проєкти під час постерного захисту та наукової конференції. В результаті маємо двох переможців:
Романенко Анастасія, учениця 10-В класу – ІІІ місце у секції « історія України» керівник Довгозвяга Ольга Володимирівна;
Піщанська Альбіна, учениця 10-Б класу – І місце в секції «Географія», керівник Сологуб Оксана Володимирівна.
Ми щиро вітаємо наших ліцеїстів і їх наставників з успішним виступом та пишаємося вашими здобутками! Бажаємо Вам нових успіхів у підкоренні наукових вершин!
Співпраця з волонтерською молодіжною організацією AIESEC, що розвиває лідерство серед молоді
Тема "Особливі кордони"
День цивільного захисту
В умовах воєнного стану особливо актуальними стали питання, що стосуються цивільного захисту. Кожен повинен бути готовим до різних ситуацій, які можуть складатися, мати чітко відпрацьовані дії щодо того, як необхідно поводитися при сигналах оповіщення цивільного захисту про надзвичайну ситуацію, повітряну тривогу тощо.
З цією метою 19 квітня 2024 року в закладі освіти було проведено День цивільного захисту під час якого пройшли різноманітні заходи в форматі онлайн: тематичні виховні години, під час яких класні керівники використовували навчальні комп’ютерні презентації, пам’ятки, відеофрагменти, проводили вікторини, залучали учнів до розв’язування ситуаційних задач, складання алгоритмів дій під час надзвичайних ситуацій, відпрацьовували разом з учнями правила поведінки в умовах воєнного стану, порядок дій на випадок евакуації, пожежі, дії за сигналом «Повітряна тривога!», під час виявлення підозрілих, вибухонебезпечних предметів.
Вітаємо!
Учениця 6-В класу Баранник Богдана взяла участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Літературний Всесвіт».
ВІтаємо учня 10-Д класу Гоманова Назара!
Участь в науково-технічній конференції «Тиждень студентської науки 2024» взяли учень 10-Д класу Гоманов Назар та науковий керівник – вчитель фізики Коноводов Дмитро Володимирович. Також опублікували наукові тези в збірнику Дніпровської політехніки.