Новини
ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ
21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.
З нагоди цього свята в школі 21 листопада проведені тематичні уроки.В усіх класних колективах відбулися інформаційні хвилинки, де згадали події Майдану і вшанували пам'ять загиблих в ті дні, запаливши свічку,переглянули документальний фільм «Зима, що нас змінила» про події на Майдані, тематичні виставки літератури в бібліотеці, конкурс відео презентацій на тему: «Я і Революція Гідності».Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії. Слава Україні! Героям слава!
Пам'ятки для учнів та вчителів
Пам'ятка щодо дій учнів під час дистанційного навчання в умовах воєнного стану Пам'ятка щодо дій педагогічних працівників в умовах вимкнення електропостачання, під час сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» упродовж тривалого часу
Участь у радіодиктанті національної єдності 2022
ьогодні учні старших класів та працівники закладу приєдналися до написання радіодиктанту національної єдності-2022. Його читає народна артистка Ада Роговцева. Авторкою цьогорічного тексту є українська письменниця та режисерка Ірина Цілик.
Участь у Майстер-класі в рамках міської програми «Українською, будь ласка!»
15379 людей долучилися до вивчення солов’їної під час проведення наймасовішого майстер-класу з української мови «Неповторна, єдина – моя солов’їна». ‼️ Рекорд встановлено❗️Лагідно, з натхненням вивчаємо українську!
ДЕНЬ УКРАЇ́НСЬКОЇ ПИСЕ́МНОСТІ ТА МО́ВИ
Прадавня, багатогранна, унікальна і пестлива.
З величезним запасом у понад чверть мільйона слів.
Це все наша українська. Мова вільних людей.
Вивчайте її.
Не встидайтесь невірних слів і фраз. Робіть помилки і виправляйте їх. Бо шлях до перемоги завжди тернистий.
Давайте розмовляти, гомоніти та балакати українською.
Вдома і на роботі. Вдосконалюватися. Пізнавати нові грані солов’їної.
І продовжувати бити, гатити, трощити і періщити ворога.
З твоїм днем, наша влучна українська!
Участь у книжковій акції #BOOKSНARING
До Дня української писемностi та мови пройшов збір книжок українською мовою для вiдправки українцям, що вимушено знаходяться за кордоном. Дякуємо усім небайдужим.
ЩОРІЧНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК
"В нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи".
День захісників та захисниць України
14 жовтня відзначається день Покрови Пресвятої Богородиці. У цей день традиційно вшановували українське козацтво, а з початком війни це свято перетворилось на справжній День захисника Батьківщини. Попри всі негаразди ми зобов’язані пам’ятати та підтримувати наших захисників, які цілодобово ризикують своїм здоров’ям та життям заради нашого мирного життя. В цей день працівники закладу відвідали комунальний заклад "Міська клінічна лікарня № 6" Дніпровської міської ради, де в цей час перебувають на лікуванні військовослужбовців. Ми і ретельно підібрали подарунки (засоби гігієни та солодкі гостинці) для поранених воїнів. Надзвичайно приємно було побачити щирі усмішки та надію в їхніх очах.