Новини
27 жовтня 2023 року шкільна спільнота Дніпровського ліцею №7 вкотре долучилася до наймасовішого флешмобу осені – написання Всеукраїнського Радіодиктанту національної єдності до Дня української писем
Цьогоріч українців (і не тільки!) з багатьох куточків України та світу об’єднали «Дороги України» (саме так називається текст Радіодиктанту за авторством української поетеси та перекладачки Катерини Калитко). Символична назва, чи не так?! «Дороги України – переплутані нитки любові, подекуди перерубані, але знову зв’язані у вузел, аби бути ще міцнішими…» – краса та глибокий зміст цієї фрази з тексту Радіодиктанту не залишають байдужими жодного українця. Саме так: участь у цьому заході ще більше об’єднує нас і додає сил, впевненості у Перемогу!
А ви долучилися до написання ХХІІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності?
День української писемності та мови
27 жовтня все світове українство відзначає День української писемності та мови
У Дніпровському ліцеї № 7 відбувся Радіодиктант національної єдності .
Авторкою радіодиктанту-2023 стала українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко. Назва тексту — “Дороги України”
День української писемності та мови
Сьогодні, 27.10.2023 року, учні 10-х класів разом з представниками Університету третього віку писали ХХІІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності .
День української писемності та мови
Цьогоріч радіодиктант вперше відбудеться 27 жовтня об 11:00 — у День української писемності та мови. Досі цей день відзначали 9 листопада, але з 2023 року, згідно з указом Президента України, День української писемності та мови відзначатимуть саме цього дня.
Долучайтеся до збору - допомагайте ЗСУ!
Дорогі учасники освітнього процесу!
Звичайно, всі ми пам’ятаємо перші дні війни – зачинені магазини, аптеки, жахливе відчуття власної безпомічності, розгубленості, розпачу...І тоді перед цими викликами встала ціла армія волонтерів, людей абсолютно різного віку, статусу й професій, яких об’єднало бажання допомогти і тим, хто йшов захищати Україну, і тим, хто не міг потурбуватися про себе. Ви тільки згадайте, як у перші тижні ви постійно приносили до школи допомогу!
Зрозуміло, що через постійну напругу, іноді й розчарування, наставало вигорання, погіршувався моральний і фізичний стан самих волонтерів.
А тепер прийшов час для "нового дихання". Ми з вами знову набралися сил і знаходимо час і можливість для допомоги! Збираємо разом пряжу, в'яжемо шкарпетки, приносимо картон та баночки!
Безмежно вдячні всій нашій спільноті - великій дружній родині 7 ліцею!
Долучайтеся до збору - допомагайте ЗСУ!
Мовознавчий конкурс «Дніпро надихає. Українською, будь ласка!»
Перший етап конкурсу: Відеоролик на тему «Мова ‒ оберіг. Слово ‒ зброя.»
Європейський день боротьби із торгівлею людьми
Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, порушенням прав людини. Саме тому щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи. Пам‘ятайте: стати жертвою торгівлі людьми може стати кожен, незалежно від статі, віку, рівня освіти чи кваліфікації.
Профорієнтаційна зустріч
12.10.2023 року випускники 11-х класів відвідали Університет імені Альфреда Нобеля.Проведення екскурсій має на меті допомогти випускникам закладів зробити правильний вибір майбутньої професії, обрати вищий навчальний заклад, так як майбутні абітурієнти мають можливість подивитися зсередини на проведення процесу навчання за обраною спеціальністю, відчути себе майбутніми студентами, поставити питання, що їх цікавлять щодо організації навчального процесу в університеті.
Всесвітній день ментального здоров'я
Сьогодні Всесвітній день ментального здоров'я, заснований ще 31 рік тому. Ментальне здоров'я є важливою складовою психофізичного розвитку здобувачів освіти, що поєднує здоровий дух, гарне фізичне самопочуття та психіку людини.
З метою підвищення рівня обiзнаностI, щодо проблем психічного здоров'я був проведений просвітницько-профілактичний урок у 7-10 класах. Учням були надані поради як впоратися зі стресом та його наслідками, емоційно налаштуватися на плідну роботу, що сприяє атмосфері емоційного відновлення, почуття безпеки та психоемоційного комфорту.
Всеукраїнський урок єдності 2023
Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства
культури та інформаційної політики України спільно з акціонерним товариством «Національна суспільна телерадіокомпанія України» провели телевізійний урок «Всеукраїнський урок єдності» до якого приєдналися учні ліцею №7. Під час уроку діти підвищили рівень стійкості до пропаганди та вдосконалювали навички критичного мислення, дізналися, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти і тролі та як розумно споживати інформацію.
У лютому 2022 року Фільтр вперше ініціював Всеукраїнський урок з медіаграмотності, до якого долучилася вся країна. Виклики, з якими ми зіштовхнулися вже за лічені дні, показали, що єдність – запорука нашої боротьби. Вміння не вестися на маніпуляції та протидіяти дезінформації допомагають зберегти єдність.
#всеукраїнський_урок_єдності
#медіаграмотність