Участь у медіа квесті "BOOK- QUEST"
11 квіт. 2019
![](/uploads/org3174/news_1555248010_.jpg)
11 квітня на кафедрі видавничої справи та міжкультурної комунікації ДНУ імені Олеся Гончара відбувся «Book Quest». Форма проведення заходу – квест, була обрана невипадково, адже саме такий формат дозволяє максимально задіяти різні можливості отримання інформації про спеціальність «видавнича справа та редагування». У квесті взяли участь команди з семи ліцеїв і шкіл Дніпра, а це 60 учнів 11-х класів.