Індустріальний район. Дніпровський ліцей №7 Дніпровської міської ради
Цікава екскурсія до Харкова
29 вер. 2018
29 вересня 2018 року учні 7-9–х класів здійснили захоплюючу подорож до міста Харкова. Школярі відвідали міський парк культури та відпочинку ім.Горького. Свіже повітря, екстремальні атракціони, навколишня краса запалили очі дітей і викликали чудовий настрій. А ще у цей день завітали і до еко-парку Фельдмана. Сьогодні Еко-парк являє собою територію для сімейного відпочинку з розвагами і зоопарком. У всіх відвідувачів є можливість не тільки спостерігати за тваринами, а й близько спілкуватися з деякими з них у зоні Контактного зоопарку.
Фельдман Еко-парк - це затишний острівець живої природи, де діти і дорослі можуть цікаво і пізнавально провести своє дозвілля.
Позитивні емоції від дивовижного контакту з природою, розмаїття вражень – ось що окрилювало наших вихованців, які побували у еко-парку.
![](/uploads/editor/3174/302087/news_/images/42727162_2205576683013648_2588562422633594880_n.jpg)
![](/uploads/editor/3174/302087/news_/images/42809476_2205577559680227_2955124253415964672_n.jpg)