День Героїв Небесної Сотні
20 лют. 2018
![](/uploads/org3174/news_1518294903_.jpg)
Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє .
20.02.2018 у СЗШ № 7 відбувся захід, присвячений Героям Небесної Сотні.Учні запалили свічки, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, віршами та піснями на їх честь.