Шкільні заходи з нагоди відзначення Дня Cоборності України
22 січ. 2018
![](/uploads/org3174/news_1516644921_509.jpg)
22 січня 2018 року у всіх класах проведено єдиний тематичний урок до Дня Соборності України «Час історичного вибору».
Змістовно пройшла літературно – музична композиція «Повіки будь єдина, моя ти Україно!» для учнів 4-х класів, яку підготували і провели учні 10 класів під керівництвом педагога – організатора Хижняк І.М.
У спортивній залі учні 3-4 класів взяли участь у патріотичному флеш-мобі «Ми –єдині» до Дня Соборності України.
22.01.2018 року було проведено круглий стіл "День Соборності: від минулого до сьогодення". Старшокласники обговорили історичні аспекти цієї визначної подій. Згадали, коли і яким чином західноукраїнські землі опинилися у складі Австро-Угорщини. Учитель історії Кавун Р.І. акцентувала увагу на подіях жовтня 1918 р., наголошуючи, що за цих обставин керівництво УНР і ЗУНР ідуть на зближення, намагаючись взаємно закріпити свої позиції та реалізувати споконвічні мрії українців про об’єднання (Злуку). І саме акт возз'єднання УНР та ЗУНР – історичний факт, який показав безсилля будь-яких спроб роз'єднати український народ, протиставити українців один одному.
З 19-23 січня 2018 року в шкільній бібліотеці розміщена книжкова тематична виставка літератури “Соборна Україна: від ідеї до життя”.