Учні привітали воїнів АТО з новорічними святами
19 груд. 2017
![](/uploads/org3174/news_1514191733_.jpg)
Допомога військовим АТО – це той напрямок роботи волонтерів в цілому, який допомагає робити усе можливе задля того, аби зберегти життя наших солдатів та добровольців, які захищають на Сході територіальну цілісність, а також державну незалежність України. Тому учні, вчителі та батьки нашої школи постійно продовжують волонтерську роботу, підтримуючи воїнів АТО. Протягом грудня 2017 року учнівське самоврядування школи організувало роботу в цьому напрямку - збирали продукти харчування військовослужбовцям. Дякуємо всім небайдужим за участь в акції.