День української писемності
9 лист. 2017
![](/uploads/org3174/news_1510687056_.jpg)
Це одне з наймолодших державних свят. Його запроваджено 1997 року за ініціативою Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.
Учні читали вірші, розказували гуморески, співали пісні, присвячені рідній мові, показуючи свою готовність виконувати відповідальне завдання, яке стоїть перед кожним із нас – зберегти надбання наших предків, усе зробити для збагачення духовного потенціалу нації, щоб відродилась і розквітла Україна, щоб усміхнулась доля нашого народу.