Міський фестиваль авторської пісні "На крилах пісень".
2 жовт. 2017
![](/uploads/org3174/news_1507842813_.jpg)
Учасники фестивалю в цьому році продемонстрували авторські пісні на різну тематику: про кохання, про батьківщину, про щасливе майбутнє. З кожним роком рівень виконавської майстерності та поетичність пісень підвищується, що дуже радує.
Наш навчальний заклад представляла учениця 10-Б класу Залотухіна Ганна, яка отримала перемогу і буде приймати участь у гала-концерті фестивалю.