Виставка екзотичних тварин
16 черв. 2017
![](/uploads/org3174/news_1498460304_.jpg)
16.06.2017 року до табору завітав Театр живих екзотичних тварин із програмою «Подорож до Мадагаскару». Дітям продемонстрували близько 20 видів рептилій та павукоподібних з різних континентів світу. Вихованці не тільки побачили, а й відчули на дотик різних ящірок, змію, черепаху, павука та інших. Співробітники театру розповіли про батьківщину тварин, їх повадки, уподобання.