День вишиванки – 2017
18 трав. 2017
![](/uploads/org3174/news_1495700648_.jpg)
Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні, вчителі та батьки школи долучилися до акції “Одягни вишиванку” у третій четвер травня. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів, і учнів різних класів.
Вітаємо усіх зі святом! Слава Україні!