Легкоатлетична естафета, присвячена Дню пам'яті та примирення
9 трав. 2017
![](/uploads/org3174/news_1495698844_.jpg)
Естафета присвячується ветеранам Другої світової війни, які здобули для усіх нас перемогу та відстояли мир. Цим заходом ми засвідчуємо їм свою вдячність і повагу. Сьогодні участь у забігах бере молоде покоління, символічно приймаючи естафету від учасників заходу 1944 року. Це не просто змагання, а естафета примирення та перемоги”.