ІТ-ОСВІТА ДЛЯ ШКОЛЯРІВ
15 бер. 2017
![](/uploads/org3174/news_1490785557_.jpg)
Дітям страшенно сподобалось конструювати роботів. Вони уважно слухали теорію і аж сопіли від старанності під час практики: шукали в коробках потрібні деталі, обережно їх складали, підключали електомоторчики та датчики руху і відстані, програмували. Під кінець заняття моторизовані роботи з LEGO, створені школярами, вже рухалися, крутилися і видавали звуки завдяки самотужки створеним програмам.