Міжнародний день рідної мови
21 лют. 2017
![](/uploads/org3174/news_1487744670_.jpg)
За рішенням ЮНЕСКО 21 лютого всі народи світу відзначають Міжнародний день рідної мови.
У цей день і в СШ № 7 пройшли заходи, присвячені цій події. В усіх класах пройшов єдиний урок на тему "Любіть Україну і мову її солов'їну". В цей день учні школи брали участь у конкурсі читців, де декламували вірші відомих українських поетів про Україну , про родину та українську мову; згадували її трагічну долю, демонстрували її красу і велич та своє шанобливе ставлення до рідної української мови.