Індустріальний район. Дніпровський ліцей №7 Дніпровської міської ради
Міське свято «Собори наших душ» (нагородження переможців та учасників міського конкурсу)
14 груд. 2023
У міському Палаці дітей та юнацтва підбили підсумки літературно-мистецького конкурсного фестивалю «Собори наших душ» і нагородили його переможців та учасників .Наші юні письменниці Шкуро Аріна, Гойняк Маргарита, Глущенко Валерія(9-В клас), вчитель Кузьменко Н.В., були відзначені дипломом та подяками за призові місця.
Вітаємо талановитих дівчаток та бажаємо надалі перемог!
![](/uploads/editor/3174/302087/news_1077/images/dizayn_bez_nazvaniya_15_.png)