1 вересня 2023 року відзначаємо 60 річчя закладу!
1 вер. 2023
![](/uploads/org3174/news_1695036124_.jpg)
Цьогоріч Перший дзвоник традиційно пролунає 1 вересня, На жаль, в 2023 році це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни діти продовжують вчитися в школах, і святкування Дня знань так само актуальне.
Дорогі ліцеїсти, вчителі, батьки!
Щиро вітаємо всіх вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань! Це – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Бажаємо усім вам на цьому шляху підкорити нові вершини , зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
Історія школи продовжується…. Я, ти, ми є частинкою її, адже історія це перш за все люди, їх поступки, вчинки, поступи життя. Сьогоднішнє стає минулим, так було завжди, так завжди буде. Лише тоді ми будемо українцями, коли пам'ятатимемо своє коріння та традиції, якщо не буде моралі, то все інше буде неважливим.
https://www.youtube.com/watch?v=dhspYsn-Mig