Індустріальний район. Школа № 7


запам'ятати

 



Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

 

 

 

 

Наші досягнення

 

 Шукайте і пробуйте,  адже справа варта цього!

 

 

Переможці районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019-2020 навчальному році

Предмет

Місце

Прізвище, ім'я учня

Клас

ПІБ вчителя

Українська мова та література

І

Бяла Дар’я

9-А

Левченко С.М.

І

Махно Анна

10-Б

Левченко С.М.

І

Антонова Дарина

11-А

Волошина В.С.

ІІІ

Лубенська Карина

8-А

Волошина В.С.

ІІІ

Бондаренко Валерія

7-А

Волошина В.С.

Біологія

І

Будзак Ганна

10-А

Мамонтова Н.О.

ІІІ

Рубльов Ілля

7-А

Хімія

І

Бечке Олексій

8-А

Тацій О.В.

ІІ

Лубенська Карина

8-А

ІІ

Будзак Ганна

10-А

ІІІ

Бондаренко Валерія

7-А

ІІІ

Шишко Дар’я

10-А

Фізика

І

Бондаренко Валерія

7-А

Калініченко О.І.

ІІ

Будзак Ганна

10-А

ІІ

Ляшенко Роман

11-А

ІІІ

Лавренов Даніл

8-В

ІІІ

Лазарєв Віталій

7-А

Географія

І

Березюк Аніта

11-А

Сологуб О.В.

ІІ

Сологуб Марія

10-А

ІІ

Олефір Євгенія

8-В

Історія

ІІІ

Кухарєва Катерина

11-А

Кавун Р.І.

ІІІ

Коростій Вікторія

9-А

ІІІ

Баранов Єгор

8-А

ІІІ

Гергель Ростислав

9-В

Кравець О.В.

Математика

І

Ващенко Діана

8-В

Посилаєва І.І.

І

Ляшенко Роман

11-А

ІІ

Бондаренко Валерія

7-А

ІІІ

Лазарєв Віталій

7-А

ІІІ

Бечке Олексій

8-А

Власенко Н.О.

ІІІ

Колінько Даніель

6-А

ОТМ, ХК

ІІІ

Філенко Арина

6-В

Хижняк І.М.

ІІІ

Довмат Анна

8-А

ІІІ

Батарон Єлизавета

10-Б

Гальська О.А.

Правознавство

ІІ

Махно Анна

10-Б

Кравець О.В.

ІІ

Харченко Валерія

10-Б

Обслуговуюча праця

ІІІ

Ващенко Діана

 

8-В

Мартиненко Г.В.

 

 

 

 

Переможці міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019-2020 навчальному році

 

 

Предмет

Місце

Прізвище, ім'я учня

Клас

ПІБ вчителя

Українська мова та література

ІІ

Махно Анна

10-Б

Левченко С.М.

ІІІ

Бяла Дар’я

9-А

Левченко С.М.

ІІІ

Антонова Дарина

11-А

Волошина В.С.

Хімія

ІІ

Бечке Олексій

8

Тацій О.В.

ІІІ

Лубенська Карина

8-А

ІІІ

Будзак Ганна

10-А

Географія

ІІІ

Березюк Аніта

11-А

Сологуб О.В.

Біологія

ІІІ

Будзак Ганна

10-А

Мамонтова Н.О.

Англійська мова

І

Іщенко Вероніка

10-А

Колісник В.А.

ІІІ

Хижняк Діана

10-А

ІІІ

Коростій Вікторія

9-А

Чищ О.А.

ІІІ

Цимбалюк Яна

9-В

Лук’янова Ю.С.

ІІІ

Курінська Софія

9-В

ІІІ

Теліпко Андрій

11-А

Дворецька Ж.Д.

ІІІ

Шишко Дар’я

11-А

ІІІ

Данилюк Євгенія

11-А

Іспанська мова

І

Бєлова Злата

8-А

Кравченко К.В.

І

Баглюк Яніна

9-В

І

Махно Анна

10-Б

ІІ

Сітенко Ярослава

8-А

ІІ

Логіна Дарина

11-А

ІІІ

Ковтун Єлизавета

8-А

Конкурс ім.П.Яцика

І

Гапонов Іван

3-А

Сологуб З.І.

І

Махно Анна

10-Б

Левченко С.М.

ІІ

Волошина Софія

4-А

Хмеленко С.С.

ІІ

Курасова Вікторія

5-А

Волошина В.С.

ІІІ

Бондаренко Валерія

7-А

Волошина В.С.

ІІІ

Бяла Дар’я

9-А

Левченко С.М.

ІІІ

Антонова Дарина

11-А

Волошина В.С.

 

 

 

Переможці обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019-2020 навчальному році

 

Предмет

Місце

Прізвище, ім'я учня

Клас

ПІБ вчителя

Англійська мова

ІІ

Іщенко Вероніка

10

Колісник В.А.

Іспанська мова

ІІІ

Баглюк Яніна

9-В

Кравченко К.В.

І

Махно Анна

10-Б

Конкурс ім.П.Яцика

 

Гапонов Іван

3-А

Сологуб З.І.

 

Махно Анна

10-Б

Левченко С.М.

 

 

 

Вчителі, які підготували Переможці районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019-2020 навчальному році

 

ПІБ вчителя

Місце

Прізвище, ім'я учня

Клас

Волошина В.С.

І

ІІІ

ІІІ

Антонова Дарина

Лубенська Карина

Бондаренко Валерія

11

8-А

7-А

Левченко С.М.

І

І

Бяла Дар’я

Махно Анна

9-А

10-Б

Мамонтова Н.О.

І

ІІІ

Будзак Ганна      

Рубльов Ілля      

10-А

7-А

Тацій О.В.

І

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

Бечке Олексій     

Лубенська Карина

Будзак Ганна      

Бондаренко Валерія    

Шишко Дар’я     

8-А

8-А

10-А

7-А

11

Калініченко О.І.

І

ІІ      

ІІ               

ІІІ              

ІІІ     

Бондаренко Валерія    

Будзак Ганна      

Ляшенко Роман

Лавренов Даніл

Лазарєв Віталій

7-А

10-А

11-А

8-В

7-А

Сологуб О.В.

І

ІІ

ІІІ

Березюк Аніта    

Сологуб Марія   

Олефір Євгенія

11-А

10-А

8-В

Кавун Р.І.

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Кухарєва Катерина      

Коростій Вікторія       

Баранов Єгор     

11-А

9-А

8-А

Кравець О.В.

ІІІ     

Гергель Ростислав

        

9-В

Кравець О.В. (правознавство)

І І

ІІ

Махно Анна       

Харченко Валерія

10-А

10-Б

Посилаєва І.І.

І

І

ІІ

ІІІ

Ващенко Діана

Ляшенко Роман

Бондаренко Валерія

Лазарєв Віталій

8-В

11-А

7-А

7-А

Власенко Н.О.

ІІІ

ІІІ

Бечке Олексій

Колінько Даніель

8-А

6-А

Хижняк І.М.

ІІІ

ІІІ

Філенко Арина

Довмат Анна

6-В

8-А

Гальська О.А.

ІІІ

Батарон Єлизавета

10-Б

Мартиненко Г.В.

ІІІ

Ващенко Діана

 

8-В

 

Вчителі, які підготували Переможці міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019-2020 навчальному році

 

ПІБ вчителя

Місце

Прізвище, ім'я учня

Клас

Волошина В.С.

ІІІ

Антонова Дарина

11-А

Левченко С.М.

ІІ

ІІІ

Махно Анна

Бяла Дар'я

10-Б

9-А

Мамонтова Н.О.

ІІІ

Будзак Ганна

10-А

Тацій О.В.

ІІ

ІІІ

ІІІ

Бечке Олексій     

Лубенська Карина

Будзак Ганна

8-А

8-А

10-А

Сологуб О.В.

ІІІ

Березюк Аніта

11-А

Колісник В.А.

І

ІІІ

Іщенко Вероніка

Хижняк Діана

10-А

10-А

Лук'янова Ю.С.

ІІІ

ІІІ

Курінська Софія

Цимбалюк Яна

9-В

9-В

Чищ О.А.

ІІІ

Коростій Вікторія

9-А

Дворецька Ж.Д.

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Теліпко Андрій

Шишко Дар'я

Данилюк Євгенія

11-А

11-А

11-А

Кравченко К.В.

І

І

І

ІІ

ІІ

ІІІ

Бєлова Злата

Баглюк Яніна

Махно Анна

Сітенко Ярослава

Логіна Дарина

Ковтун Єлизавета

8-А

9-В

10-Б

8-А

11-А

8-А

 

 

 

Вчителі, які підготували Переможців обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019-2020 навчальному році

 

ПІБ вчителя

Місце

Прізвище, ім'я учня

Клас

Колісник В.А.

ІІ

Іщенко Вероніка

10-А

Кравченко К.В.

ІІІ

Баглюк Яніна

9-В

 

І

Махно Анна

 

10-Б

 

 

Районний етап олімпіад 2019-2020 н.р.

 

Предмет

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Українська мова та література

3

-

2

Біологія

1

-

1

Хімія

1

2

2

Фізика

1

2

2

Географія

1

2

-

Історія

-

-

4

Правознавство

-

2

-

Математика

2

1

3

ОТМ, ХК

-

-

3

Обслуговуюча праця

-

-

1

Всього:

9

9

18

 

 

 

 

Районний етап олімпіад 2019-2020 н.р.

 

 

Предмет

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Українська мова та література

3

-

2

Біологія

1

-

1

Хімія

1

2

2

Фізика

1

2

2

Географія

1

2

-

Історія

-

-

4

Правознавство

-

2

-

Математика

2

1

3

ОТМ, ХК

-

-

3

Обслуговуюча праця

-

-

1

Всього:

9

9

18

 

 

 

Міський етап олімпіад 2019-2020 н.р.

 

 

Предмет

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Українська мова та література

-

1

2

Англійська мова

1

-

7

Іспанська мова

3

2

1

Хімія

-

1

2

Біологія

-

-

1

Географія

-

-

1

Всього:

4

5

14

 

 

Обласний етап олімпіад 2019-2020 н.р.

 

Предмет

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Англійська мова

 

1

 

Іспанська мова

1

 

1

 

 

 

 

Рівень

2017-2018 навчальний рік

2018-2019 навчальний рік

2019-2020

Навчальний рік

Районні олімпіади

48

І місце –14

ІІ місце –16

ІІІ місце -18

45

І місце –16

ІІ місце – 13

ІІІ місце -16

36

І місце – 9

ІІ місце – 9

ІІІ місце - 18

Міські олімпіади

24

І місце –4

ІІ місце – 6

ІІІ місце -14

25

І місце –6

ІІ місце – 9

ІІІ місце -10

23

І місце – 4

ІІ місце – 5

ІІІ місце -14

Обласні олімпіади

3

І місце –1

ІІ місце – 1

ІІІ місце -1

9

І місце –1

ІІ місце –

ІІІ місце -2

3

І місце –1

ІІ місце – 1

ІІІ місце -1